WPROWADŹ SZUKANĄ FRAZĘ

Promocje / nowości

PRZYJAŹŃ PROCENTUJE !!!

PRZYJDŹ Z KOLEŻANKĄ

a my to docenimy ☺

Przyprowadź kolezanke do Studia Lilly na zabieg z oferty kosmetycznej , polub naszą stronę na fb a zarówno Ty jak i Twoja para otrzymacie jednorazowy rabat w wysokości odpowiednio 50% dla ciebie i 20 % dla osoby polecanej .

  1. Jako pierwsza z oferty musi skorzystać osoba polecona. Obydwie osoby mogą przyjść jednocześnie jeśli zdecydowały się na dwa różne zabiegi.
  2. Oferta nie dotyczy zabiegu aplikacji rzes i makijazu pernamentnego.
  3. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami i dotyczą cen z cennika.

Oferta miesiąca październik

MASAŻE, MASAŻE, MASAŻE!

3 RODZAJE DO WYBORU

KAŻDY TYLKO : 75 zł

W związku z dużym zainteresowaniem naszą Wrześniową Ofertą postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy Państwo w tym miesiącu aż 3 rodzaje masaży do wyboru:

 

1.KRÓLEWSKIE ODMŁADZANIE

/twarz, szyja, dekolt, głowa/ Liftingujący masaż relaksująco- odmładzający Niweluje on opuchnięcia twarzy, powiek i worków pod oczami. Przywraca blask i urodę.

2. ŹRÓDŁO ODPRĘŻENIA

Detoksujący masaż klasyczny /plecy, kark, ramiona, ręce, głowa / Wykonuje się go w celu rozluźnienia mięśni, poprawy ukrwienia oraz przyśpieszenia usunięcia zbędnych produktów przemiany materii.

3.MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Relaksujący masaż kamieniami na bazie ciepłego olejku aromatycznego na mieśnie, stawy. Masaż ten łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii RELAKS GWARANTOWANY Serdecznie zapraszamy

ZASŁUŻYŁAŚ NA TO !!!

Serdecznie zapraszamy.

Tel. 58 340 98 24