WPROWADŹ SZUKANĄ FRAZĘ

Promocje / nowości

PRZYJAŹŃ PROCENTUJE !!!

PRZYJDŹ Z KOLEŻANKĄ

a my to docenimy ☺

Przyprowadź kolezanke do Studia Lilly na zabieg z oferty kosmetycznej , polub naszą stronę na fb a zarówno Ty jak i Twoja para otrzymacie jednorazowy rabat w wysokości odpowiednio 50% dla ciebie i 20 % dla osoby polecanej .

  1. Jako pierwsza z oferty musi skorzystać osoba polecona. Obydwie osoby mogą przyjść jednocześnie jeśli zdecydowały się na dwa różne zabiegi.
  2. Oferta nie dotyczy zabiegu aplikacji rzes i makijazu pernamentnego.
  3. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami i dotyczą cen z cennika.

Oferta miesiąca marca

MOC NATURY

Piękna , nowa skóra Calm & Tone tylko 95 zł zamiast 140 zł!!!

Zapraszamy na zabieg dedykowany cerom wrażliwym, naczyniowym często reagującym zaczerwienieniem ze skłonnością do rozszerzonych naczyń krwionośnych a także w przypadku występowania trądziku różowatego.

Calm and Tone to zabieg po którym dobudowujemy barierę ochronną skóry, poprawiamy nawilżenie elastyczność i sprężystość skóry, wyrównując jej koloryt . Co cechuje ten zabieg to jego zbawienne działanie wzmocnienia i uszczelnienia ścian naczyń krwionośnych.

Dzięki głównym składnikom: rutyna, cyprys, rozeda żółtawa, mącznica lekarska,kasztanowiec zwyczajny, pietruszka,arnika górska, algi brunatne,ziemia okrzemkowa itp. osiągamy złagodzenie stanu rumieniowego na twarzy wygładzając i regenerując naskórek.

Serdecznie zapraszamy Państwa na ten szczególny zabieg kojący z wykorzystaniem ziół ! 🙂

Studio Lilly
ul.Przytockiego 2b/12a tel.58 340 98 24