WPROWADŹ SZUKANĄ FRAZĘ

O Studiu Lilly

Witamy w salonie Lilly

Lśniące  włosy, świetliste cera, zadbane dłonie i stopy, czyli spinając jednym słowem – piękny wygląd nie bierze się znikąd. We współczesnym świecie wygląd zewnętrzny jest niezmiernie istotny, poświęca się mu wiele uwagi i czasu. Moda na urodę!

Chociaż, właściwie,  od zawsze kobiety lubiły dbać o siebie. W starożytnym Egipcie barwiono henną zarówno dłonie jak i stopy, a dbałość o urodę najbardziej znanej kobiety Egiptu – Kleopatry i jej kąpiele w kozim mleku, są już legendą. Magiczny kolor czerwony zarówno w Chinach jak i Egipcie zarezerwowany był dla panującego i jego rodziny. Ale to nasza rodaczka Pola Negri wiele lat póżniej, zrobiła ogromne zamieszanie lakierem w tym kolorze. To ona pierwsza pomalowała paznokcie używając purpury. Dziś już „krwawiące ” paznokcie nikogo nie dziwią, a dbałość o urodę  przeszła prawdziwą rewolucję.

STUDIO LILLY, w samym sercu Gdańska-Wrzeszcza, powstało właśnie z myślą o tych osobach, które pochłonięte karierą i codziennymi obowiązkami nie chcą zrezygnować ze swojej atrakcyjności. W naszej ofercie skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na kosmetyce twarzy, pielęgnacji dłoni, stóp , stylizacji paznokci oraz profesjonalnym przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Wykonujemy również zabiegi depilacji laserowej, fotoodmładzania RF, termomasaż próżniowy na ciało, depilację woskiem , regulację , hennę brwi i rzęs.

W nowej siedzibie  w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. PRZYTOCKIEGO 2B/12A /przedłużenie ulicy Dmowskiego przed wiaduktem / od dnia 21.11.2012 r, proponujemy Państwu  również  usługi fryzjerski.

Przerwę , wymuszoną  przez  zmianę lokalizacji ,  intensywnie wykorzystaliśmy również na szkolenia z dziedziny kosmetyki twarzy. Ofertę nasza poszerzyliśmy o nowe zabiegi na twarz: :mezoterapie bezigłową i mikroigłową. Śmiało można powiedzieć o tych zabiegach, że jest to LIFTING BEZ SKALPELA.
Jesteśmy ponad to salonem firmowym EURO FASHION  lidera na rynku polskim w branży kosmetyka-paznokcie. Zapewni to Państwu luksus i pewność , że kosmetyki i produkty, których używamy do naszej pracy są światowej klasy. Natomiast profesjonalny team , wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, zagwarantuje zabiegi na najwyższym poziomie. Priorytet stanowi dla nas również dbałość o higienę. Wszystkie narzędzia są sterylizowane, a materiały do zabiegów wykorzystujemy jednorazowo. Dodatkowo oferujemy sprzedaż kosmetyków oraz upominków. Serfowanie w internecie, oczywiście przy filiżance kawy, skróci czas oczekiwania. Będziemy zaszczyceni gościć Państwa u siebie.

Studio Lilly Team

Galeria

Współpracujemy z :