WPROWADŹ SZUKANĄ FRAZĘ

aktualności

PRZEKLUWANIE USZU:  STUDEX NA DWA PISTOLETY
TEZ U DZIECI

 

 

 

 

 

 

 

 

System przekłuwania uszu Studex®Firma Studex® to uznany i ceniony na całym świecie producent sprzętu do przekłuwania uszu.

W naszym gabinecie od tego miesiaca przekłuwamy uszy dzieciom „na dwa pistolety” Dzięki temu zabieg ten przebiega szybko i sprawnie i nie ma problemu, że dziecko wyjdzie z jednym kolczykiem, bo nie da przekłuć drugiego ucha.
Opatentowany SYSTEM 75 firmy STUDEX jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci ale nie tylko.
Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyki, którymi przekłuwane są uszy dostarczane są w sterylnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowań.
A oto pare porad praktycznych.

Po przekluciu uszu :
• Umyj ręce dokładnie przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
• Oczyść przód i tył ucha przynajmniej dwa razy dziennie, używając płynu do pielęgnacji uszu Studex’a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tj tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół igły kolczyka z tyłu płatka ucha.
• Poza momentem czyszczenia ucho powinno być przez większość czasu suche.

Czego unikać?
• Nie wyjmuj kolczyków oraz nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
• Nie dociskaj motylków (zapinek kolczyka) wzdłuż igły kolczyka zbyt blisko do ucha. Motylki powinny być umieszczone zawsze na końcu kolczyka, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie wspomagać proces gojenia. Nasze kolczyki posiadają w tym miejscu wcięcie wskazujące prawidłową pozycję motylka.

Czy przekłuwanie uszu boli?
Przekłucie uszu nowoczesnymi instrumentami STUDEX 75 trwa tylko kilku sekund. Większość ludzi twierdzi, że czuje jedynie małe ukłucie. Z naszym Studex Systemem 75, prawie nie zauważysz, że Twoje nowe kolczyki już są w Twoim uchu

Co możesz zrobić aby przyspieszyć proces gojenia?
• Nie zdejmuj kolczyków przez minimum 6 tygodni od przekłucia
• Po 6 tygodniach możesz zdjąć pierwsze kolczyki i zamienić je na inne.
• Przez pierwsze 5 miesięcy staraj się nosić kolczyki przeznaczone do tego celu,
• Zadbaj aby lakier do włosów, szampon, mydło oraz inne kosmetyki nie dostały się w miejsce przekłucia.
• Delikatna opuchlizna i/lub zaczerwienienie może pojawić się tuż po przekłuciu — jest to normalne. Powinno to ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że postępujesz zgodnie z instrukcjami odnośnie pielęgnacji. Jeśli wystąpi nadmierny ból, obrzęk lub zaczerwienienie w jakimkolwiek momencie niezwłocznie zasięgnij porady lekarza.

Jak długo po przekłuciu muszę nosić pierwsze kolczyki?
W przypadku płatków uszu kolczyki należy nosić przynajmniej 6 tygodni bez przerwy. Po 6 tygodniach możesz zdjąć pierwsze kolczyki i założyć inny rodzaj kolczyków hipoalergicznych. Przez pierwsze 6 miesięcy najlepiej używać kolczyków z nierdzewnej stali chirurgicznej lub innego hipoalergicznego materiału. Wszystkie kolczyki z linii Studex Sensitive oraz Studex Select idealnie się do tego nadają.

Jak uniknac infekcji?
Możesz uniknąć infekcji ucha po przekłuciu, jeżeli wybierzesz sterylne kolczyki i zadbasz o higienę świeżo przekłutego miejsca. Pamiętaj również aby zapinka (motylek) nie była dociśnięta zbyt blisko ucha. Zapinka powinna znajdować się bliżej końca kolczyka (kolczyki Studex posiadają w tym miejscu małe wcięcie) tak aby zapewnić swobodny przepływ powietrza, a tym samym wspomagać proces gojenia.

Czy dziurki mogą się zarosnąć?
Przekłucie które jest nowe lub nie w pełni wygojone może się zarosnąć jeżeli wyjmiesz kolczyk. Dlatego kolczyki powinny być noszone w sposób ciągły przez 6 tygodni.
Całkowite wygojenie płatków ucha może trwać do 5 miesięcy.

Cennik:
Przekłuwanie uszu / bez kolczyków/ 40 zł
Przekłuwanie uszu + kolczyki /standard/ 79 zł

Przekłuwanie ucha + kolczyk /standard/ 45 zł

Studex posiada rowniez w swojej ofercie ,oprocz wzorow standartowych , bardzo bogaty wachlarz roznych innych kolczyków. Piekne wzory, sliczne modele, rozne materialy.

Kazdy znajdzie swoj ulubiony model.
Po prostu piekna bizuteria,
Od kuleczek, gwiazdeczek ,delfinków az po zlote kolczyki z diamentami.
Cena uzalezniona jest od modelu i materialu z którego sa wykonane .
Chetnie służymy pomocą .

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Twój E-mail adres nie zostanie opublikowany.